Hilding Rock and Roll to materac stworzony z myślą o osobach niezdecydowanych lub takich, które lubią mieć możliwość wyboru. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tego produktu mogą wybierać spośród dwóch różnych twardości!

Materac piankowy – gwarancja niepowtarzalnej wygody

W ostatnim czasie materace piankowe niemal całkowicie zawładnęły rynkiem. Sprężynowe modele sprzed kilkunastu lat ustąpiły miejsca innym, bardziej innowacyjnym produktom. Przykładem takiego wyrobu jest Hilding Rock and Roll. Jest wykonany z pianki wysokoelastycznej o niecodziennym kształcie, która wykazuje się zwiększoną sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. Zastosowanie takiego materiału sprawia, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika i pozwala na regenerację zmęczonego kręgosłupa oraz nadwyrężonych mięśni. Co ciekawe, twardość produktu można zmieniać w zależności od swoich potrzeb – jedna strona materaca jest średnia, a druga twarda. Fakt, że jest to produkt odwracalny sprawia, że poza większą swobodą i możliwością wyboru, użytkownik może się cieszyć wybranym produktem znacznie dłużej. Dzieje się tak dlatego, że regularna zmiana stron gwarantuje odpowiednią wentylację, a co za tym idzie – wydłuża czas eksploatacji. Co jeszcze wpływa na niepowtarzalną wygodę? Zastosowanie siedmiu stref twardości – innowacyjnego rozwiązania, które zapewnia indywidualne wsparcie dla każdej części ciała.

Higiena i funkcjonalność

Hilding Rock and Roll - najwyższy komfort snu dla niezdecydowanychKupując materac, warto zwrócić uwagę na to, aby był funkcjonalny. Wygoda jest oczywiście najważniejsza, ale obecnie na rynku jest tyle propozycji, że bez problemu można znaleźć produkt spełniający obie te cechy. I właśnie takie są materace Hilding! Model Rock and Roll jest dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru: Tencel NEW oraz Italiano. Oba są puszyste i lekkie za sprawą włókien wiskozowych użytych do ich wytworzenia. Ponadto są wyposażone w zamki rozdzielcze, które ułatwiają i przyspieszają ich zdjęcie oraz pranie w pralce, co jest jak najbardziej jest możliwe. Pierwszy z nich doskonale absorbuje wilgoć bezpośrednio z ciała użytkownika, dzięki czemu higiena i komfort snu są na najwyższym poziomie. Drugi – pokrowiec Italiano posiada wygodne uchwyty, które sprawiają, że odwrócenie materaca na drugą stronę jest znacznie prostsze. Na uwagę zasługuje również fakt, iż we wkładzie wyrobu zostały utworzone specjalne profilowania i nacięcia zapewniające odpowiednią wentylację i hamujące rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Wszystkie te cechy to dowód na to, że jest to produkt idealny dla alergików.

Materac o dwóch twardościach – dla kogo?

Oczywiście osoby, które są w stu procentach pewne co do swoich “materacowych” preferencji lub mają konkretne zalecenia od lekarza nie skorzystają z tego, że jest to materac odwracalny. Jest jednak pewna grupa osób, która prawdopodobnie bardzo doceni tę właściwość. Są to przede wszystkim osoby aktywne, którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni. Znacznie wydłużony czas eksploatacji jest bardzo zachęcający dla tych konsumentów, którzy chcą kupić produkt na lata. Idealnie sprawdzi się również w sypialni dorastającej pociechy, której wzrost, waga i preferencje stale się zmieniają i nie sposób za nimi nadążyć.

Zakup materaca to czasami bardzo trudny i żmudny proces składający się z wielu kroków. Aby oszczędzić sobie trudności związanych z doborem odpowiedniej twardości, warto zdecydować się na materac Hilding Rock and Roll, który będzie służył przez wiele lat.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/