Przychodzi taki czas, że jesteśmy wręcz zmuszeni kupić nowy materac. Nie ważne, czy stary uległ zniszczeniu, czy może zmieniliśmy mieszkanie – problem pozostaje ten sam. Wiele z nas chce materaca, który odpowiednio spełni swoje funkcje oraz wyprodukowany zostanie przez wiodącego producenta. Jakie materace są godne uwagi oraz gdzie je nabyć?

Materace od Hilding Anders

Hilding Anders produkuje od lat najwyższej jakości materace, dzięki którym komfort snu wielu ludzi uległ znacznemu polepszeniu. Wśród materacy dostępnych w ofercie Hilding wyróżnić możemy materace piankowe, które dzielą się w zależności od zastosowanej pianki na termoelastyczne, lateksowe oraz wysokoelastyczne. Polecane są osobom, którym zależy na tym, aby materac w idealny sposób dopasowywał się do ich ciała, a także miał właściwości antyalergiczne. Materace sprężynowe to druga całkiem obszerna grupa materacy, jaka posiada Hilding Anders. Dzieli się ona na ze względu na rozmiar średnicy sprężyny umieszczonej w indywidualnej kieszonce na materace kieszonkowe, materace multipocket oraz materace Pocket Plus. Jednymi z bardziej nowoczesnych materacy są materace hybrydowe – niezwykłe połączenie wkładu piankowego ze sprężynowym. Dodatkowo materace Hilding można znaleźć w wersji dla nastolatków oraz niemowląt czy małych dzieci. Znajdą się również modele z kategorii materace nawierzchniowe oraz materace o statusie wyrobu medycznego.

Materace Hilding - dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowychDostępność materacy Hilding

Materace Hilding dostępne są na rynku nie tylko pod własnymi markami takimi jak Hilding czy Curem, ale produkowane są także dla innych dystrybutorów pod ich markami, takimi jak: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, Pan Materac czy EMBE Sp. z o.o. Z uwagi na to znajdziemy je w wielu sklepach stacjonarnych w różnych miastach w Polsce oraz w sklepach internetowych – sennamaterace.pl, a także wyspani.eu. W zależności od tego, jak nam łatwiej dokonać zakupu, na taką formę sklepu możemy się zdecydować.

Inne produkty od Hilding Anders

W ofercie Hilding znajdują się także łóżka tapicerowane oraz łóżka kontynentalne. Na stronie producenta możliwa jest indywidualna konfiguracja takiego łóżka, a tym samym i stworzenie własnego, unikalnego produktu. Opiera się to na doborze wezgłowia, nóżek, koloru tkanin oraz bazy. Innymi ciekawymi produktami są ergonomiczne poduszki, otomany czy ochraniacz na materac. W wielu wariantach dostępny jest także stelaż – bez regulacji, z regulacja ręczną, elektryczną lub w formie stelaża do skrzyni na pościel. Różnorodność produktów od Hilding Anders sprawia, że możemy w pełni skompletować łóżko, dbając o komfort oraz efektywność wypoczynku.

Szeroka dostępność produktów od Hilding Anders pozwala na całkowite urządzenie strefy wypoczynkowej w sypialni. Dodatkowo szeroki zakres możliwości zakupu, jaki obejmuje sklepy stacjonarne oraz internetowe sprawia, że nabycie materacy Hilding jest jeszcze prostsze!