Pracujesz ciężko przez cały dzień i marzysz o miękkim, przytulnym materacu, na którym odpoczniesz i wyśpisz się komfortowo? A może ktoś z Twoich bliskich jest chory, niepełnosprawny, a Ty nie wiesz jak ulżyć mu w cierpieniu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Prozdrowotny, termoelastyczny materac Hilding Rumba utuli do snu wszystkich, zarówno przemęczonych, zestresowanych, jak i chorych wymagających stałej opieki. Przeczytaj i przekonaj się, jak wiele zalet ma ten model materaca.

Co charakteryzuje materace VISCO Hilding Rumba?

Materac visco Hilding Rumba wykonany jest z dwóch warstw elastycznych, sprężystych pianek poliuretanowych. Podstawą konstrukcji jest sprężysta, wysokoelastyczna pianka Velvet Touch, która zapobiega przed nadmiernym zapadaniem się kręgosłupa do środka materaca. Jej liczne mikrootwory zapewniają cyrkulację powietrza i odprowadzają nadmiar wilgoci. Dzięki temu wszelkie alergeny nie mają szans się rozmnożyć. Centralną warstwą jest pianka visco, która już w ubiegłym wieku używana była do produkcji przeciwodleżynowych materacy szpitalnych. Obecnie Hilding Anders – ceniona marka prozdrowotnych, najwygodniejszych materacy, wykorzystuje ten materiał na szeroką skalę w swoich halach produkcyjnych.

Pianka visco ma właściwości termoplastyczne, dzięki którym dopasowuje się do pozycji osoby leżącej, przejmuje jej ciepło i utrzymuje je. Dlatego osoba śpiąca ma wrażenie, że materac delikatnie ogrzewa, w dodatku jest miękki i nieco ugina się pod ciałem. Dzięki temu użytkownik nie czuje żadnego ucisku na plecy, ramiona czy miednicę. Nie wierci się na łóżku, nie przekręca, tylko smacznie  śpi. Tak więc jeśli jesteś zmarzluchem, lub masz problem z bezsennością, ten model materaca ułatwi Ci zasypianie i ogrzeje zziębnięte stopy. Podobnie, jeśli masz fizyczną pracę, a wieczorem padasz z nóg, taki materac pomoże Ci zregenerować siły. W przypadku osób niepełnosprawnych, te właściwości pianki visco umożliwiają uniknięcie bolesnych odleżyn. Warto tu nadmienić, że ten model materaca sprawdzi się w połączeniu z ruchomym stelażem łóżka, którym można regulować wysokość wezgłowia czy podnóżka.

Hilding Rumba - materac ViscoPiankowy Hilding Rumba należy do grupy miękkich materacy. Producent określił jego stopień twardości symbolem H2. Oznacza to, że najwygodniej będzie na nim osobom ważącym do 80 kg, jednakże każdy użytkownik może odczuwać tę twardość inaczej. O wysokiej jakości tego modelu oraz jego prozdrowotnych właściwościach świadczą liczne atesty, udzielone przez zewnętrzne instytucje, które zajmują się kontrolą jakości wyrobów medycznych. Materac visco Hilding Rumba uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, ale to nie wszystko. Produkt oznakowano również certyfikatem jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH oraz certyfikatem OEKO-TEX, który nadaje się wyrobom wytwarzanym z ekologicznych materiałów według technologii zgodnych z zasadami ochrony środowiska. Każdy użytkownik przy zakupie materaca ma możliwość wybrać sobie pokrowiec: miękki, dzianinowy Elips, lub antyalergiczny Medicott Velur, impregnowany substancją zapobiegającą namnażaniu się alergenów. Obydwa pokrowce zapinane są na zamek błyskawiczny. Można więc je zdejmować do prania.

Te wszystkie prozdrowotne właściwości świadczą o tym, że Hilding Anders to czołowy producent w branży artykułów wyposażenia sypialni. Jego oferta obejmuje także materace kieszeniowe, hybrydowe, nawierzchniowe i lateksowe. Hilding produkuje także dla takich marek, jak Curem, Sleepmed czy Galaxy. Dlatego jeśli zastanawiasz się, jaki materac visco kupić, to odpowiedź może być tylko jedna: materac marki Hilding.

Jaki rozmiar materaca VISCO Hilding Rumba jest najczęściej wybierany?

Przekonałeś się, że Hilding Rumba to właściwy wybór, więc teraz pomyśl, jaki rozmiar materaca visco Hilding Rumba będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb? Ten model materaca jest dostępny w różnych rozmiarach. W przypadku łóżek pojedynczych sprawdzą się rozmiary 80×200 cm, 90×200 cm albo szersze. Dla osoby z dużą nadwagą, obłożnie chorej warto kupić szerokie łóżko i dopasować materac visco 140×200. Materace visco Hilding Rumba sprawdzą się też doskonale w sypialniach małżeńskich, także w przypadku dużej różnicy wagi u partnerów. Do łóżek dwuosobowych polecamy materace o wymiarach 160×200 lub 180×200. Materace są dostępne w sprzedaży w sklepach wysyłkowych. Dobry materac 140×200 kupisz online na stronie sleepinghouse.pl

Kto powinien kupić materac VISCO Hilding Rumba do spania?

Ten model zadowoli z pewnością wszystkich, którzy lubią spać komfortowo na wygodnym, dość miękkim materacu. Ze względu na prozdrowotne i przeciwodleżynowe właściwości polecany jest szczególnie dla osób z różnymi schorzeniami, w tym także dla chorych niepełnosprawnych, wymagających stałej opieki i rehabilitacji. Materac będzie też dobrym wyborem dla alergików, którzy powinni unikać materaców z dodatkiem materiałów naturalnych typu gryka czy kokos.

Podsumowując wszystkie zalety – jest to materac dla wszystkich, którzy lubią się wyspać, a przy tym dbają o swoje zdrowie.