Znasz to uczucie, gdy niewygodny materac sprawia, że nocny wypoczynek zamienia się w koszmar? Przewracanie się z boku na bok, długi proces zasypiania, trudna pobudka z odczuwalnym bólem kręgosłupa… To tylko niektóre objawy, które mogą sugerować, że to najwyższy czas na zmianę podłoża.

Ulga w bólu kręgosłupa

Chyba każdy wie, jak uciążliwy i nieprzyjemny potrafi być ból kręgosłupa. Potrafi skutecznie popsuć humor i samopoczucie na całą resztę dnia, szczególnie wtedy, gdy zdarza się często. Hilding Rumba powstał po to, aby sen już nigdy nie wiązał się z ryzykiem nieprzyjemnej pobudki w towarzystwie bólu pleców. Ten termoelastyczny materac piankowy wyróżnia się niesamowitymi właściwościami – jedną z nich jest odporność na odkształcenia, która sprawia, że jest to produkt na lata. W razie jakiejkolwiek nieprawidłowej pracy podłoża można liczyć na aż piętnastoletnią gwarancję! Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie jest łatwo wybierać spośród tak wielu dostępnych modeli. Co w takim razie może przekonać osoby cierpiące z powodu bólów kręgosłupa? Naszym zdaniem są to pochlebne opinie ekspertów, których nie brakuje w przypadku tego produktu. Model Rumba otrzymał status wyrobu medycznego w klasie I i wykazuje cechy zapobiegające powstawaniu odleżyn. Nie bez znaczenia pozostają także dwa znane i cenione certyfikaty: Oeko-Tex Standard 100 oraz AEH.

Idealny wyrób w przystępnej cenie

Materace dla osoby z bólem kręgosłupa - wybierz odpowiedni!To już nie te czasy, kiedy na dobry materac trzeba było wydać fortunę. Fakt faktem każda złotówka wydana na odpowiednie podłoże do snu jest tego warta, ale całkowicie zrozumiałe jest to, że niska cena potrafi zachęcić. Co w takim razie zrobić wtedy, gdy Twój budżet jest ograniczony, a potrzeby dosyć spore? Zapoznać się z modelem Hilding Tango! Jest to propozycja, która dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych wyróżnia się niespotykaną elastycznością punktową. Oznacza to, że wspaniale dopasowuje się do ciała i zapewnia wygodę, ale jednocześnie stabilnie podpiera kręgosłup i przyczynia się do ograniczenia nieprzyjemnych dolegliwości. Materac zbudowany na takiej bazie musi być jednak czymś uzupełniony – w jego wnętrzu znajdują się również dwa rodzaje pianek, które stanowią komfortową barierę pomiędzy sprężynami a ciałem użytkownika.

Poznaj model Hilding Pasodoble

Jesteś fanem bardzo twardego podłoża? A może lekarz lub fizjoterapeuta zalecił Ci spanie właśnie na takim materacu? Niezależnie od powodu, w każdym przypadku świetnie sprawdzi się model Hilding Pasodoble. W jego wnętrzu znajduje się mata kokosowa, która poza właściwościami utwardzającymi pełni również funkcję ochronną – skutecznie chroni wnętrze wyrobu przed gromadzeniem się szkodliwych mikroorganizmów, ponieważ zapewnia optymalną przepuszczalność powietrza. Połączenie tej warstwy ze sprężynami kieszeniowymi oraz pianką poliuretanową FlexiFoam sprawia, że kręgosłup jest idealnie podparty, a użytkownik odczuwa niespotykaną wygodę.

Niełatwo jest znaleźć odpowiedni materac dla osoby z bólem kręgosłupa. Ze względu na pracę i naukę zdalną, problem związany z dolegliwościami bólowymi pojawia się coraz częściej lub powraca ze zdwojoną siłą. Z tego powodu tym bardziej trzeba zwrócić uwagę na to, aby podłoże do snu miało jak najlepsze właściwości.