Materace SleepMed mają wiele różnych technologii, które pomagają idealnie dostosować się do potrzeb i preferencji osób z nich korzystających. Jest to między innymi pianka termoelastyczna Visco, pianki naturalne czy technologia Airforce, która pozwala na osiągnięcie optymalnej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Jeszcze inną technologią, którą można spotkać w materacach marki SleepMed, są sprężyny typu Multi. Czym się one wyróżniają? Dla kogo materace z tą technologią będą odpowiednim wyborem? Tego dowiesz się w poniższym artykule, dlatego, jeśli zainteresował Cię ten temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią naszego artykułu!

Czym są sprężyny typu Multi?

Sprężyny typu Multi w materacach SleepMed - poznaj ich właściwości!W niektórych materacach marki SleepMed, a dokładniej tych z kolekcji Hybrid oraz Hybrid Plus zastosowano sprężyny typu Multi. To innowacyjne rozwiązanie stanowi podstawę całego materaca. 7-strefowe sprężyny typu Multi zaprojektowane są w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do anatomicznej, czyli optymalnej budowy ciała użytkownika. Dzięki temu całe plecy, a w szczególności kręgosłup zyskują optymalne wsparcie i to bez względu na przyjętą pozycję podczas snu. Wszystko to możliwe jest za sprawą odpowiedniego i gęstego rozłożenia sprężyn o dość niewielkiej średnicy. Każda z tych sprężyn pracuje niezależnie, a w efekcie cały wkład sprężynowy zapewnia maksymalnie optymalną elastyczność punktową oraz dwa razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne sprężyny kieszeniowe. Mocno precyzyjne podparcie sylwetki możliwe jest również dzięki zastosowaniu siedmiu stref twardości, czyli poprzecznego systemu podziału twardości, który pozwala użytkownikowi jeszcze lepiej dopasować dany model materaca do poszczególnych partii ciała. W efekcie każdy, kto odpoczywa na materacu marki SleepMed, zyskuje poczucie całkowitego i cudownego odprężenia oraz gwarancję niezwykle efektywnego, regenerującego snu przygotowującego na nowy dzień pełen wyzwań.

Dla kogo materace z technologią sprężyn typu Multi będą idealnym wyborem?

Materace z technologią sprężyn typu multi będą idealnym wyborem dla wielu osób, które potrzebują odpowiedniego wsparcia jakości swojego snu. Dla kogo dokładnie materace marki SleepMed z technologią sprężyn typu Multi będzie doskonałym wyborem?

  • Dla osób wymagających – jeśli chcesz kupić jeden materac, który będzie Ci się doskonale sprawdzał przez wiele lat, to koniecznie postaw na model z technologią sprężyn typu Multi. Taki materac spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, nawet te najbardziej wymagające, ponieważ stworzony został z najlepszej jakości materiałów, które w połączeniu dają doskonałe miejsce do kilkugodzinnego odpoczynku.
  • Dla osób chcących mieć doskonałe podparcie dla kręgosłupa – materace SleepMed z technologią sprężyn typu Multi są także doskonałą propozycją dla osób, które poszukują idealnego podparcia dla swojego kręgosłupa przez całą noc i to mimo zmiany pozycji snu. Ta technologia świetnie podpiera całe ciało, dzięki czemu użytkownik budzi się rano wypoczęty i gotowy na nowy dzień.
  • Dla osób o większej masie ciała – materace sprężynowe SleepMed, które w swoim środku mają technologię sprężyn typu Multi, doskonale nadają się do sypialni osób o większej masie ciała, które potrzebują dodatkowego wsparcia dla swojego ciała. Dzięki równomiernemu i gęstemu rozłożeniu sprężyn taka osoba może mieć pewność, że każda część jej sylwetki jest wsparta w równym stopniu. To sprawi, że będzie się lepiej wysypiać i budzić bardziej wypoczętym.
  • Dla par – pary, która śpią razem z jednym łóżku, potrzebują szczególnego wsparcia podczas tego kilkugodzinnego odpoczynku. Dlatego też materace SleepMed z technologią sprężyn typu Multi doskonale się w tym przypadku sprawdzą. Dlaczego? Sprężyny rozłożone są równomiernie po całej powierzchni materaca, co zapewnia optymalne wsparcie całego ciała. Dodatkowo materace sprężynowe są wskazane dla par, ponieważ muszą dobrze znosić nacisk sylwetek dwóch osób.

Jak widzisz, materace marki SleepMed, które posiadają technologię sprężyn typu Multi, wspaniale sprawdzą się w sypialniach wielu osób. Jeśli jesteś niepewny swojego wyboru, to koniecznie skontaktuj się z naszym ekspertem przez czat na naszej stronie lub przyjedź osobiście do jednego z naszych salonów i porozmawiaj z konsultantem na żywo. To z całą pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i sprawi, że kupisz ten jeden idealny model materaca marki SleepMed!

Poznaj modele materaców marki SleepMed, które mają technologią sprężyn typu Multi!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy modele materaców marki SleepMed, które mają technologię sprężyn typu Multi, to produkty z kolekcji Hybrid oraz Hybrid Plus. Poniżej lepiej poznasz niektóre z nich!

  • Materac SleepMed Hybrid Premium – nasza pierwsza propozycja wykonana została z 7-strefowego wkładu kieszeniowego, dwóch warstw pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce, która dba o optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz produktu oraz warstwy pianki termoelastycznej VitaRest. Po bokach materaca znajduje się pianka FlexiFoam również z technologią Airforce. Takie połączenie materiałów sprawia, że jest to doskonała powierzchnia do kilkugodzinnego odpoczynku.
  • Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – kolejna opcja to materac SleepMed Hybrid Premium Plus, którego wkład składa się z 7-strefowego wkładu kieszeniowego, warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft z technologią Airforce, która odpowiedzialna jest za odpowiednią cyrkulację powietrza oraz warstwy pianki hybrydowej Hybrid HY Hard także z technologią Airforce. W skład tego materaca zaliczyć należy także odpinany top wykonany z profilowanej pianki termoelastycznej Celsius-Waterlily oraz warstwy innej pianki. Jest to doskonałe połączenie dla osób poszukujących najlepszej powierzchni do spania.
  • Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus – nasza trzecia propozycja materaca z technologią sprężyn typu Multi to SleepMed Hybrid Supreme Plus. Ten model również zawiera 7-strefowy wkład kieszeniowy, a dodatkowo warstwę pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft oraz warstwę pianki Hybrid HY Hard. Obie posiadają technologię Airforce, co zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Ten model zawiera także odpinany top Termo, który wykonany został z warstwy profilowanej pianki termoelastycznej Celsius-Waterlily oraz warstwy innej pianki.

Teraz już z całą pewnością wiesz, na czym polega technologia sprężyn typu Multi w materacach marki SleepMed oraz dla kogo te modele są najlepsze. Jeśli modele te odpowiadają Twoim wymaganiom, to koniecznie zamów jedną z naszych propozycji, aby polepszyć jakość swojego snu!

wyrób medycznySleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego(mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.