Poduszka naturalna? Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jesteśmy przekonani, że idealnie sprawdzi się w Twoim łóżku. Dzisiaj więcej na temat wyrobów, które znajdziemy w tej kategorii.

Poduszka ViscoBio

Jak wszyscy wiemy, poduszka odgrywa bardzo ważną rolę. W końcu konieczne jest, aby zapewnić sobie wysokiej jakości podparcie. Zwłaszcza istotne jest, jeśli chodzi o odcinek szyjny naszego kręgosłupa. Dlaczego? Wielu z nas musi zmagać się z dolegliwościami bólowymi w okolicach głowy, szyi oraz karku. Związane jest to na przykład z trybem naszej pracy. Dlatego właśnie, warto, jest dbać o warunki, które panują w naszym łóżku. Poduszka Hilding ViscoBio sprawdzi się naprawdę znakomicie. Wypełniona została ona wysokiej jakości pianką termoelastyczną. Co to jednak oznacza? Wskazany surowiec reaguje na temperaturę naszego ciała, co gwarantuje nam przyjemne otulenie krzywizn anatomicznych, lecz zarazem nasza głowa i szyja są utrzymane w prawidłowej pozycji. Dodajmy, że produkt się nie odkształca i bez wątpienia będzie nam służył dobrze przez naprawdę długi czas. Dlatego, naszym zdaniem, nie ma nad czym się zastanawiać.

Dary z natury

Hilding ViscoBio - wysokiej jakości poduszki naturalneOczywiście musimy również zrozumieć to, dlaczego Hilding ViscoBio określa się mianem poduszek naturalnych. To wszystko za sprawą niesamowitych surowców, które potęgują właściwości wskazanego wyrobu. Co konkretnie mamy tutaj na myśli? Chociażby olej rycynowy, który posiada wiele właściwości. Dlaczego jednak zastosowano go właśnie w poduszkach? Przede wszystkim ze względu na:

  • działanie antybakteryjne i przeciwzapalne,
  • nawilżający wpływ na skórę,
  • zwiększenie uczucia relaksu,

Dzięki temu omawiana poduszka naturalna to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla wszystkich alergików oraz osób z wrażliwą skórą, które często muszą mierzyć się z różnego rodzaju podrażnieniami oraz wysypkami. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć nic na temat pokrowca. Jest on wyprodukowany z naturalnych włókien lnu, które są niezwykle przyjemne w dotyku, a także wspierają wentylację, co jest bardzo istotne, jeśli chodzi o kwestie higieniczne.

Właściwości termoizolacyjne – co to znaczy?

Warto jest wspomnieć, że omawiany produkt, zarówno za sprawą struktury wypełnienia, jak i materiałów, które zostały wykorzystane przy produkcji pokrowca, gwarantuje właśnie właściwości antyalergiczne. Co to jednak konkretnie oznacza. Poduszka chroni nas przed marznięciem, a także przed przegrzaniem, które są w stanie utrudniać nam komfortowy sen. Z punktu widzenia kwestii higienicznych, istotna jest zwłaszcza druga wspomniana kwestia. Wraz z przegrzaniem pojawić może się nadmierna potliwość – wilgoć z naszego ciała następnie wsiąka w pościel i materac, przez co nasze łóżko zaczyna stanowić dogodne miejsce do rozwoju grzybów i pleśni.

Poduszki naturalne, takie właśnie jak ViscoBio to naprawdę świetne rozwiązanie! Bez wątpienia idealnie sprawdzą się w Twoim łóżku.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/