Szukasz podłoża do snu i nie wiesz, jakie wybrać? Nie jesteś w tym sam/a – rynek sypialniany rozwinął się w ostatnim czasie tak bardzo, że nie sposób odnaleźć się pośród tych wszystkich możliwości. Dla kogo zatem zostały stworzone materace sprężynowe?

Seniorzy – miłośnicy podłoży zbudowanych na bazie sprężyn

Z biegiem lat pojawia się coraz więcej uciążliwych dolegliwości bólowych i wszelkiego rodzaju schorzeń, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dla wielu osób największym problemem okazuje się noc, kiedy trzeba leżeć. Idealnym rozwiązaniem dla seniorów jest więc zakup materaca sprężynowego. To klasyczne, znane od wielu lat propozycje, które w ostatnim czasie uległy znacznemu ulepszeniu. Połączenie tradycyjnego pomysłu z nowoczesnymi technologiami i komponentami pozwoliło na stworzenie podłoża doskonałej jakości, które minimalizuje wszelkiego rodzaju dolegliwości i nie przyczynia się do ich pogłębiania.

Materac sprężynowy – u kogo sprawdzi się najlepiej?Materac sprężynowy z myślą o parach

Jak wiadomo, nowoczesne podłoża zbudowane na bazie sprężyn charakteryzują się ponadprzeciętną elastycznością punktową. Jest tak, ponieważ każda sprężyna została umieszczona w osobnej, materiałowej kieszonce i pracuje w pełni indywidualnie. Oznacza to, że materac doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, a olbrzymia liczba punktów podparcia sprawia, że naciski nie są odczuwane na całej powierzchni wyrobu. Zmiana pozycji w trakcie nocy i obracanie się z boku na bok Twojej drugiej połówki powinno przestać być problemem – dzięki niesamowitym właściwościom podłoży sprężynowych będzie to niemal nieodczuwalne. Doskonałym rozwiązaniem dla par ceniących sobie komfort i przestrzeń osobistą będzie materac sprężynowy 200×200.

Materac dla sportowca

Zawodowi sportowcy każdego dnia odbywają po kilka treningów dziennie. Jak zatem można się spodziewać, są oni stale narażeni na wszelkiego rodzaju schorzenia, w tym również kręgosłupa. Do samej wzmożonej aktywności fizycznej dochodzi stres, częste podróże i brak czasu na regenerację. Bardzo często zdarza się tak, że ofiarą opisanego stylu życia staje się kręgosłup. Warto więc zawczasu zadbać o to, by taka sytuacja nie nastąpiła i kupić materac sprężynowy. Jest to produkt, który doskonale podpiera zmęczone plecy i przyczynia się do szybszej regeneracji zmęczonych mięśni.

Dla wymagających

Niezwykła budowa materaca sprężynowego oraz szereg jego pozytywnych właściwości sprawiają, że jest to podłoże wprost idealne dla użytkowników bardzo wymagających, którzy od podłoża chcą czegoś więcej, aniżeli tylko wygody. W przypadku wyrobów tego typu ma się do czynienia również z doskonałym podpieraniem każdej części ciała oraz działaniem zapobiegającym powstawaniu schorzeń kręgosłupa.

Podłoża zbudowane na bazie sprężyn sprawdzą się doskonale niemal w każdej sypialni. Jeśli zależy Ci na tym, by szybko zasypiać i każdego ranka budzić się wypoczętym, zdecyduj się na podłoże tego typu.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/