Ktoś z twoich bliskich jest osobą chorą, leżącą i szukasz dla niego odpowiedniego materaca? Jeśli tak, to koniecznie rozważ nasze trzy propozycje. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się więcej.

Przemyślana konstrukcja 

Materace dla osób obłożnie chorych powinny być skrupulatnie przemyślane i skonstruowane w taki sposób, by spełniać wszelkie oczekiwania chorego oraz jego opiekunów. Idealnym produktem jest Hilding Fandango. Materac ma za zadanie dawać mocne wsparcie i został stworzony z myślą o osobach, skarżących się na ból kręgosłupa. Jego wkład zbudowano ze sprężyny kieszeniowej, by zapewnić użytkownikowi doskonałą elastyczność punktową. Hilding Fandango potrafi dopasować się do anatomicznej budowy ciała, dzięki czemu daje kręgosłupowi odpowiednie podparcie i amortyzację. Mięśnie chorego mają możliwość odpoczynku i regeneracji. Materac wzbogacono o warstwę filcu oraz kokosu. Sprawia to, że materac jest niezwykle elastyczny i sprężysty. Pokrowiec, w który ubrano produkt to Medi-cover. Został uszyty z antyalergicznego materiału, który został zaimpregnowany. Dzięki temu, pokrowiec potrafi hamować rozwój pleśni. Hilding Fandango to idealny produkt dla chorych.

Produkt nagrodzony certyfikatami 

Najlepsze materace dla osoby obłożnie chorejNaszą drugą propozycją jest materac Hilding Makarena, który został odznaczony specjalnymi certyfikatami. Po pierwsze, uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do produkcji materaca nie użyto substancji potencjalnie niebezpiecznych i mogących zaszkodzić zdrowiu użytkownika. Drugie odznaczenie, to certyfikat jakości AEH. Wraz z pomocą niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, Hilding Makarena został poddany licznym, niezwykle restrykcyjnym testom i analizom. Przebadano jego ergonomię, klimat, higienę oraz trwałość. Hilding Makarena posiada też status produktu medycznego, tj. spełnia on wszelkie wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, które dotyczą takich kwestii, jak bezpieczeństwo użytkownika oraz ochrona zdrowia i środowiska. Hilding Makarena to produkt, któremu możesz zaufać.

Materac przynoszący ulgę 

Materace do spania powinny wspierać ciało i przynosić ulgę w bólu osobom chorym. Trzeci materac, który idealnie sprawdzi się w tej roli to Hilding Pasodoble. Materac nada się u osób, które preferują twardsze podłoże. Jego konstrukcja zapewnia osobie chorej solidne wsparcie całej sylwetki. Jest to też idealny produkt dla alergików, ponieważ pokrowiec, w jaki ubrano materac jest antyalergiczny. Hilding Pasodoble wspiera profilaktykę wad postawy. Materac otrzymał status produktu medycznego, ponieważ przeszedł szereg restrykcyjnych badań i testów, które potwierdziły jego wysoką jakość. Jest to materac, który zdecydowanie sprawdzi się u osób obłożnie chorych.

Ciężka choroba to trudny okres, zarówno dla osoby chorej, jak i jej najbliższych. Kup jeden z wymienionych w artykule materaców, by zatroszczyć się o chorego.