Materac jest gwarancją dobrego snu oraz regenerującego wypoczynku. Nic zatem dziwnego, że obowiązkowo powinien znaleźć się w każdej sypialni. W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest wiele modeli, w tym niezwykle uniwersalne materace piankowe. Ich wkład może składać się nawet z kilku pianek, dzięki czemu mają unikalne właściwości. Do materacy piankowych należy Hilding Conga, który sprawdzi się praktycznie u każdego. Dlaczego? 

Hilding Conga – wkład

Materace do spania różnią się między sobą rodzajem wkładu. W materacach piankowych, takich jak Hilding Conga zastosowano innowacyjną, stworzoną przy pomocy nowoczesnych technologii piankę, która nadaje materacowi indywidualnych cech. To właśnie dlatego materace piankowe są tak różnorodną grupą – każda pianka posiada inne cechy, a ich połączenie potrafi przynieść niesamowite rezultaty. W materacu Hilding Conga zastosowano:

  • piankę wysokoelastyczną HR – odpowiada za sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, jednocześnie zapewniając stabilne podłoże dla kręgosłupa,
  • piankę Velvet Touch – posiada niemalże identyczne właściwości, jak pianka wysokoelastyczna HR,
  • piankę Visco – reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała użytkownika, dzięki czemu jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała,
  • piankę FloFom – podobnie jak pianka termoelastyczna Visco reaguje na temperaturę ciała użytkownika, jednak posiada właściwości chłodzące, które wspomagają regenerację mięśni.

Hilding Conga – charakterystyka

Wielozadaniowy materac - Hilding CongaKażdy materac oznacza się indywidualnymi cechami, podobnie jest w przypadku Hilding Conga. Oprócz wyjątkowych właściwości wynikających z wkładu, dzięki którym materac zapewnia niewiarygodny komfort oraz podparcie kręgosłupa materac Hilding Conga posiada dwie twardości. Oznacza to, że obie jego strony są przystosowane do użytkowania (jest materacem odwracalnym) i w zależności od aktualnych preferencji użytkownika może zaoferować podłoże o średniej twardości (H2) lub twarde (H3). Nie można również zapomnieć o siedmiu strefach twardości pozwalającym wkładowi w jeszcze lepszy sposób dopasować się do anatomicznej budowy ciała. Hilding Conga wyprodukowany został z bezpiecznych dla zdrowia oraz nieuczulających materiałów, dzięki czemu nadaje się idealnie dla alergików. Ponadto zastosowano w nim specjalne profilowania oraz nacięcia, które usprawniają przepływ powietrza wewnątrz. Również pokrowiec Cashmere posiada właściwości antybakteryjne oraz pochłaniające wilgoć, dzięki czemu zapewniają higieniczne i zdrowie środowisko snu.

Hilding Conga – dla kogo?

Materace Hilding produkowane są w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło z nich korzystać. Zapewniają nie tylko komfortowy oraz efektywny sen, ale dbają również o higieniczne warunki snu. To właśnie z uwagi na to Hilding Conga jest idealny dla alergików. Jednak nie jest to jedyna grupa, ponieważ materac idealnie sprawdzi się w sypialni:

  • osób aktywnych,
  • osób cięższych,
  • par,
  • par o dużej różnicy w wadze,
  • singli.

Materac stanowi niezwykle ważny element w życiu człowieka. Odpowiada za prawidłowy sen oraz umożliwia zregenerowanie całego ciała. Hilding Conga potrafi zapewnić wysoki komfort każdemu, a dzięki swoim unikalnym właściwościom staje się niemalże materacem uniwersalnym oraz wielozadaniowym!